Skip to main content

Vianočné trhy 11.12.2013

trhy.jpg

V predvianočnom čase, dňa 11.12. sa v priestoroch Filozofickej fakulty Katolíckej univerzity konala akcia s názvom „Vianočné trhy“, ktorá bola organizovaná pod záštitou SAŠAP-u a Katolíckej univerzity. Trhy sa konali v priestoroch foajé Filozofickej fakulty, kde študenti psychológie predávali ručne vyrobené predmety, ako napr. náušnice, náramky, či rôzne dekorácie. Za symbolické ceny boli na predaj taktiež knihy a hračky. V ponuke nechýbali ani pochúťky ako medovníčky, grilážky, linecké pečivo, ovocné zákusky či syrové korbáčiky. Vymrznutých návštevníkov veľmi potešil vianočný punč, ktorý pripravili psychológovia v priestoroch UPaC-u. Za poskytutie priestorov veľmi pekne ďakujeme o to viac, že punč zožaltaký úspech, že sa musela variť ešte druhá várka.

Návštevníci si už od dvanástej hodiny, teda od začiatku trhov, mohli kúpiť lístky do tomboly a zabojovať tak o veľmi zaujímavé ceny. Zakúpením lístka za symbolickú sumu päťdesiat centov bolo možné vyhrať atraktívne ceny. ktoré boli venované viacerými sponzormi. V tombole sa objavili rôzne ceny, od kozmetických balíčkov, cez čajovú súpravu, poháre na šampanské, knihy až po vstupenky do aquaparku AquaRelax v Dolnom Kubíne, či celodenný skipass do Jasnej.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým sponzorom a taktiež ľuďom, ktorí či už svojou činnosťou alebo samotnou prítomnosťou prispeli k vynikajúcej atmosfére. Aj vďaka ním sa organizátorom podarilo vyzberať magických 333 Eur, ktoré budú čoskoro odovzdané Detskému centru v Ružomberku. 

Čo dodať na záver? Snáď už len dúfať, že táto akcia neostane jedinou a študenti psychológie na Katolíckej univerzite budú v tejto tradícii pokračovať aj v budúcich rokoch. 

 

Mária Mičková, Radka Jobková, Michal Antal

Nájdete nás na Facebooku