Skip to main content

Výzva na pozíciu EFPSA Národného reprezentanta

Milí priatelia, študenti psychológie!

 

Zbystrite pozornosť, otvorila sa pre Vás príležitosť prihlásiť sa na pozíciu Národného reprezentanta (Member Representative, MR) za SAŠAP v European Federation of Psychology Students’ Associations (EFPSA)! 

 

 

 

MR v spolupráci s Vice-MR, Luciou Martančíkovou, zastupuje záujmy slovenských študentov psychológie v tíme s ďalšími 32 reprezentantmi z krajín z celej Európy. Zároveň Vám pozícia prináša aktívne členstvo v Slovenskej asociácii študentov a absolventov psychológie SAŠAP, ktorá je členom EFPSA, a prináša mnoho benefitov, ako:

  • informovanosť o konaných odborných akciách,
  • možnosť zúčastniť sa na slovenských aj medzinárodných podujatiach,
  • získanie zľavy na podujatia organizované SAŠAPom,
  • možnosť zúčastniť sa na prestížnych medzinárodných konferenciách, letných školách a kongresoch v rámci celej Európy, ktoré organizuje EFPSA. 

 

Súčasná Vice-MRka, Lucia Martančíková, Vám prináša vhľad do svojho doterajšieho pôsobenia:

 

“Za necelý rok v EFPSA som získala toľko, čo nikde inde. Spoznala som množstvo študentov psychológie z rôznych kútov Európy, ktorí svojím nadšením a zapálením posúvajú úroveň psychológie dopredu míľovými krokmi. Navzájom si vymieňame skúsenosti, nápady či postrehy, každý tvrdo pracuje na tom, aby pomohol ostatným s akýmikoľvek otázkami či požiadavkami. Toľko motivovaných ľudí pokope Vám ukáže, že nič nie je nemožné. Taktiež budete vďaka nim v styku s medzinárodným prostredím, čo otvára ďalších milión možností, nielen v oblasti štúdia.”

 

Staňte sa členom európskej psychologickej komunity, spoznajte svojich zanietených budúcich kolegov v praxi a vytvorte si skvelé priateľstvá. Navštevujte krajiny Európy, spoznávate množstvo zaujímavých ľudí, kultúru, zlepšite si anglický jazyk a podieľajte sa na rozvoji psychológie v Európe!

 

Prihlasovanie na MR je otvorené do 31. októbra 2017

 

MR Application form: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_iOdwjlYhlY8Fp8Ead_2RzFlXQLigdoKG8tbDNi1W-fIfGQ/viewform

 

V prípade ďalších otázok sa neváhajte obrátiť na slovakia@efpsa.org.

 

Lucia Martančíková

Vice-MR za SAŠAP v EFPSA

Nájdete nás na Facebooku