Skip to main content

EFPSA EB&MR Meeting v Chorvátsku

Joint Executive Board & Member Representatives’ (EB&MR) Meeting

 

V dňoch 30.10. až 5.11. 2016 sa členovia EFPSA (Európska federácia študentských psychologických asociácií) opäť stretli, tentoraz v krásnom Fužine, v  Chorvátsku. Toto stretnutie však bolo len pre EFPSA pracovnú komunitu, teda motivovaných dobrovoľníkov, vďaka ktorým je EFPSA tým, čím je a naďalej rastie.

 

Slovenskú posádku tento rok tvorili: Eva Phanvanová, ako Events Coordinator, Martin Helik, ako člen finančného tímu, Erika Kajátiová, ako národný reprezentant a Ľudmila Vavreková, ako fotografka a členka marketingového tímu.

 

 

Program počas dňa bol v plne pracovnom nasadení: zopakovali a zhrnuli sme si všetko dôležité, čo sa udialo v uplynulom mandáte, pripravili sme si plán na zvyšok mandátu a samozrejme, sme sa aj spolu zabávali a socializovali.  Počas týždňa sme mali spoločné workshopy, kde sme sa dozvedali o jednotlivých postupoch a nápadoch v tímoch. O svojej práci nás bližšie informovali  napríklad JEPS (Journal of European Psychology Students), SII (Social Impact Initiative), STA (Study and Travel Abroad), finančný tím nás oboznámil s výbornými postrehmi, ako čo najefektívnejšie napísať granty, a takisto si pre nás pripravil prekvapenie a to v podobe kódu na zľavu pre všetkých EFPSA priaznivcov, spoločnosť Eurosender nám ponúka zľavy z poštovného s kódom "ORANGEBOX"!

 

A v neposlednom rade pracovali pilne aj organizačné tímy niektorých najbližších EFPSA akcií: EFPSA Academy, ktorá bude v Českej republike; EFPSA Congress, ktorý bude tento rok v krásnom Azerbajdžane a už tretia EFPSA konferencia, ktorá bude v Bosne a Hercegovine.

 

Počas tohto týždňa boli takisto aj dve valné zhromaždenia, z ktorých spomeniem predovšetkým to, že bola vytvorená nová pozícia pre marketingový tím a to Social Media Responsible, teda človek zodpovedný za všetky sociálne média.

 

Myslím, že na záver môžeme všetci zúčastnení povedať, že tento týždeň, akokoľvek aj náročný a plný práce bol, bol pre nás obohatením a príjemnou zmenou a všetci sme si ho užili.

 

A vy určite ostaňte naladení na všetky EFPSA novinky a akcie, ktoré pre Vás ešte máme prichystané!

 

Erika Kajátiová

EFPSA národná reprezentantka za SAŠAP

 

 

 

Nájdete nás na Facebooku